HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ;

 

2017 yılında kurulmuş olan y2 GÜZELLİK MERKEZİ´imizin kurucusu olan Yasemin BATMAZ; konusunda uzman,9 adet diploma ve sertifika sahibi bir estetisyen ve güzellik uzmanıdır. Yaklaşık 14 yıldır sektörde tecrübe edinmiş ve eğitimlerini tamamlamıştır. İşinde uzman kadrosu ile sektöre işveren olarak atılım yapan sayın Yasemin Batmaz; tüm zamanını kadın ve erkek  bakımda yeni gelişmeleri takip ederek geçirmektedir. 

Yasemin BATMAZ;

"Takdir edersiniz ki sektör çok hareketli ve hızlı gelişim göstermektedir. Yeni yöntemleri,yeni cihazları takip etmezseniz sektörün gerisinde kalırsınız. Bu sizi hem yavaşlatır hem de ihtiyaçları karşılamaktan geri bırakır. Daima Dünya ile entegre olmak zorunluluğu ve sorumluluğu olan bir sektörün içindeyiz. Sorumluluklarımızın başında; gelen hastalarımızın maksimum düzeyde yarar görmeleri yer almaktadır.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışmak işimize ve müşterilerimize karşı duyuğumuz saygıyı gösterir. Birincil hedefimiz sektörde kalıcı olmak ve ihtiyaca göre büyümektir. Bizi tercih eden hastalarımız; bilmelidirler ki memnuniyet ve fayda sağlamaları bizim için en öncelikli  prensibimizdir..."  sözleri ile kendini ve şirket prensiplerini ifade etmektedir...

GÜZELLİK MERKEZİMİZ; içinde huzur,profesyonellik ve yenilikler barındırmaktadır. 

Aramıza katılmanız öncelikle bizi,yapılan işlemleriniz sonrasında da siz hastalarımızı memnun edecektir...

Saygılarımızla...